Застосування:

Для теплової ізоляції існуючих трубопроводів в діапазоні температур теплоносія від 5 до 650°С, прокладених на відкритому повітрі, в приміщеннях, де відсутні застереження по їх застосуванню, в лотках, каналах.

Основні характеристики матеріалу:

 • коефіцієнт теплопровідності: 0,043 Вт/м °С;
 • вологість не більше 0,5%;
 • питома вага близько 80 кг/м3;
 • вміст органічних речовин < 3%;
 • негорючість;
 • паропроникність;
 • хімічна нейтральність;
 • біологічна стійкість;
 • довговічність.

Характеристика виробів:

 • довжина: 1000 мм;
 • товщина ізоляції: 20 - 110 мм;
 • внутрішній діаметр: 18 - 530 мм;
 • можливе виготовлення на діаметри: > 530 мм.

ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ

Опис продукції

Циліндри теплоізоляційні з мінеральної вати на основі базальтових порід щільністю 80 кг/м3 належать до групи негорючих матеріалів. Виготовляються діаметром від 18 мм до 529 мм. Товщина ізоляції від 20 мм до 110 мм Застосовуються для теплоізоляції теплотрас, паропроводів, газопроводів, конденсатопроводов, димоходів, технологічних трубопроводів з температурою теплоносія до +650 оС.

Циліндри базальтові виготовляються з високоякісної сировини українського виробництва. Володіють ефективними теплоізоляційними властивостями, хімічною стійкістю по відношенню до масел, розчинників, кислот, лугів, біостійкість, мають низький коефіцієнт стисливості. Вони зручні в монтажі, легко піддаються обробці ріжучими інструментами. В результаті правильного вибору ізоляції, її товщини і дотримання технології монтажу відбувається зниження тепловтрат, забезпечення заданих температурних режимів технологічних процесів, скорочення витрат на регулярний ремонт і оновлення теплоізоляції в майбутньому, повна окупність всіх витрат на пристрій теплоізоляції протягом одного року.

Технічні характеристики. Щільність 80 кг/м3. Тепопровідність при +25 оС 0,043 Вт/моС. Теплопровідність при +125 оС 0,058 Вт/моС. Вологість, не більш 1%. Вміст органічних речовин, не більше 3%. Циліндри базальтові для внутрішнього застосування. При утепленні труб, розташованих у приміщеннях, підвалах, тунелях, горищах необхідно використовувати циліндри, покриті армованої алюмінієвою фольгою, яка захищає циліндри від проникнення вологи, а приміщення - від попадання мікрочастинок базальтових волокон.

Циліндри базальтові для зовнішнього застосування. При утепленні труб, що проходять на відкритому повітрі або піддаються впливу агресивних середовищ, використовуються циліндри базальтові без покриття, захищені кожухом з оцинкованої або нержавіючої сталі. Кожух надійно захищає циліндри від атмосферних опадів і механічних ушкоджень.

Монтаж базальтових циліндрів.

Дотримання технології монтажу відіграє важливу роль в ефективності теплоізоляційної системи. До проведення монтажних робіт циліндри повинні знаходитися в упакованому вигляді в умовах, що виключають їх зволоження і механічне пошкодження. У момент виконання монтажних робіт температура трубопроводу повинна бути в діапазоні від +10 оС до +30 оС.

Циліндри встановлюються на трубу в 1 або 2 шари впритул один до одного з розбіжкою горизонтальних швів і стягуються з допомогою хомутів із сталевого дроту або сталевої стрічки. При зовнішньому діаметрі циліндра менше 500 мм використовується дріт з оцинкованої сталі d=0,9 мм, при зовнішньому діаметрі 500 мм і більше - сталева або пластикова стрічка 13x0,4 мм, Відстань між хомутами не повинна перевищувати 400 мм.

Обидві поверхні перед монтажем повинні бути сухими і чистими. Важливо прослідкувати, щоб між циліндрами не залишалися щілини, але в той же час краю стиків не стискалися занадто щільно. При монтажі фольгованих циліндрів поздовжні і поперечні стики проклеюються самоклеїться фольгированной стрічкою шириною 50-80 мм. Краю стиків повинні бути щільно зімкнуті.

Приклеювання стрічки слід виконувати ретельно, не залишаючи щілин, щоб виключити попадання вологи всередину циліндрів. Поздовжній стик повинен бути орієнтований вниз. У місцях розташування опорних елементів в циліндрах вирізають необхідні прорізи, місце контакту циліндра і опорного елемента обробляють герметиком, циліндри додатково фіксуються дротом або сталевою стрічкою. Для ізоляції відводів циліндр розрізається на декілька сегментів.

РОЗРАХУВАТИ БЕЗКОШТОВНО